Najlepsze zdjęcia ślubne 2017

Jest już końcówka lutego. Od dwóch miesięcy mamy rok 2018. Ja jednak zapraszam Was na krótką, pięciominutową, podróż w niedaleką przeszłość, mianowicie do roku 2017. Przedstawiam Wam zdjęcia ślubne, wykonane przeze mnie w zeszłym roku.
Przyznam szczerze, że wybór zdjęć nie był łatwy. W zeszłym roku każdy ślub przynosił mi ogromną satysfakcję. To dzięki Wam fotografowałem z wielką przyjemnością, czego efektem są- nieskromnie mówiąc- mocne kadry z każdego jednego ślubu, który uwieczniłem.

Zagraniczna sesja ślubna

W 2017 niejednokrotnie przejechałem pół Polski, żeby być z Wami w Waszym najważniejszym dniu. Bywały też sesje, które wykonywałem znacznie dalej.  Pomimo zmęczenia spowodowanego poświeceniem większej ilości czasu na dojazd, zdecydowanie mogę przyznać, że uwielbiam taki styl pracy. Zagraniczna sesja ślubna znajduje się również w mojej ofercie na 2018 rok i przyszłe lata.  🙂

 

2017 rok był też dla mnie przełomowy dzięki dołączeniu do mojego sprzętu- aparatu marki Fuji. Sprawił on, że poczułem wielką radość z fotografowania nową „zabawką”. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi zabieram go wszędzie ze sobą i fotografuje wszystko co się dzieje dookoła. Na ślubach daje mi ogromną satysfakcję działając cicho i sprawnie. Przede wszystkim nie rzuca się w oczy, dzięki temu mogę fotografować, w moim ulubionym, reportażowym stylu. Dodatkowo goście weselni także czują się swobodniej, ponieważ sprzęt nie wydaje im się inwazyjny- nie przyjmują więc sztucznych póz. To z kolei przekłada się na prawdziwsze kadry.

 

To Wy – moi klienci sprawiliście, że w tym roku CO TYDZIEŃ miałem szeroki uśmiech na twarzy. Dziękuję! 🙂

Pozwoliłem sobie pokazać Wam mój wybór najlepszych zdjęć ślubnych 2017 roku w dwóch formach. Polecam pierwszą z nich – slideshow. Dla tych, którzy uważają, że muzyka nie oddaje klimatu zdjęć (mam nadzieję że takich osób nie będzie wiele, gdyż spędziłem cały wtorek szukając odpowiedniej muzyki :D) przygotowałem zdjęcia w formie bloga.

Będę przeszczęśliwy jak wyrazicie swoją opinię w komentarzu 🙂

Jeśli zaciekawiły Was zdjęcia i chcecie zobaczyć więcej to zapraszam do zapoznania się z moim portfolio – Śluby