adam molka

O mnie

Mógłbym dużo pisać o tym jak fotografuje, jakiego sprzętu używam, ale zależy mi na tym, żebyście czytając ten tekst mieli jakieś pojęcie jakim jestem człowiekiem. Jakim jestem fotografem niech świadczą moje zdjęcia, po które zapraszam do portfolio.

Edukacja kluczem do sukcesu

Marzenie o byciu fotografem ślubnym przechodziło mi przez myśl przez wiele lat. Fotografowałem od zawsze. W podstawówce i gimnazjum pomagało mi to unikać nudnych lekcji, w liceum zaczęło się to rodzić w prawdziwą pasję, która trwa do dnia dzisiejszego. Postanowiłem więc, że postawię wszystko na jedną kartę i zacznę się edukować w tym kierunku. Wybrałem college z kierunkiem fotograficznym w szkockim Edinburghu. Pozwoliło mi to spojrzeć na tą sztukę z innej perspektywy niż dotychczas. Nabrałem dużego szacunku do zdjęć. Studia były ukierunkowane na fotografię komercyjną. Fotografii ślubnej uczyłem się w praktyce. Cały czas rozwijam umiejętności szkoląc się u najlepszych fotografów w kraju i za granicą.

adam molka

Biznes to nie wszystko!

Jakiś czas temu podjąłem decyzję o otwarciu studia fotograficznego, jednak dosyć szybko uświadomiłem sobie, że chciałbym pracować mniej stacjonarnie. Fotografia ślubna i portretowa daje możliwość ciągłego spotykania nowych ludzi, oraz podróżowania co o wiele bardziej mi odpowiada niż stałe siedzenie za biurkiem. Zawsze powtarzam, że chcę się spełniać w tym co robię i to jest dla mnie najważniejsze w pracy fotografa ślubnego.

Prywatnie uprawiam trochę sportu, choć jak widzicie na zdjęciu nie zawsze mi wychodzi. Czasem marzę żeby zostać muzykiem, choć nie umiem grać na żadnym instrumencie :).

Przeglądnąłem wszystkie dyski w poszukiwaniu zdjęć, które tutaj umieszczę i doszedłem do wniosku, że wolę pozostać z drugiej strony aparatu 🙂