Wesele w hotelu Aries Zakopane

Jakiś czas temu, na swojej stronie, miałem okazję opisać kilkanaście najlepszych miejsc na Podhalu w których można zorganizować swoje wesele – Sale weselne na Podhalu. Znalazł się w nich między innymi hotel Aries, który jest jednym z najciekawszych miejsc w Zakopanem, w którym miałem okazje fotografować wesele. Wnętrza hotelu bardzo dobrze wyglądają na zdjęciach, szczególnie detale w pokojach świetnie wpisują się do zdjęć z przygotowań. W przypadku wesela Marty i Łukasza wykorzystałem niektóre dekoracje w pokojach by sfotografować obrączki i inne dodatki, które para młoda przygotowała.

 

Ślub w Kościelisku

Urząd Stanu Cywilnego w Kościelisku to chyba jeden z nielicznych urzędów, do którego z przyjemnością przychodzę fotografować ślub. Dużo naturalnego światła, ładna sala i przede wszystkim przyjaźni urzędnicy sprawiają, że miejsce to wyróżnia się wśród innych urzędów na Podhalu.

 

Wesele z energią!

Mimo tego, że Marta i Łukasz zaprosili na swoje przyjęcie tylko najbliższe im osoby, nie nudziłem się fotografując 🙂 Od razu poczułem energię z jaką bawili się goście i sam nie siadałem za stołem zbyt często. Chciałem w stu procentach wykorzystać ten czas i pokazać na zdjęciach jak najlepiej te momenty. Na parkiecie było ciągle pełno – to za sprawą zespołu Gooroleska Tutaj możecie ich posłuchać – https://www.youtube.com/@gooroleskaband3489

Hotel Aries jak zwykle nie zawiódł też na żadnym polu. Od samej organizacji przyjęcia po serwowane dania – wszystko było na najwyższym poziomie.

 

Zostawiam Was ze zdjęciami. Dajcie znać czy oglądając te fotografie czuć tą energię, którą ja miałem przyjemność poczuć przy tej parze młodej 🙂

Będzie mi bardzo miło jak odwiedzicie mnie na instagramie: https://www.instagram.com/adammolka_photographer/

Zerknij też na moje podsumowanie roku 2022 – https://adammolka.com/najlepsze-zdjecia-slubne-w-2022-roku/