Kameralne wesele w Domu Muzealnym ORNAK

 

Jeśli mieliście kiedykolwiek okazję być na mojej stronie i poczytać to co piszę w postach z reportażami ślubnymi, zauważyliście na pewno z jakim entuzjazmem piszę o małych i skromnych uroczystościach. Uwielbiam od czasu do czasu fotografować kameralne wesele, na którym nie ma tłumu gości a atmosfera jest wyjątkowo rodzinna i przyjacielska. Na takiej uroczystości wszyscy zazwyczaj się znają i miło ze sobą spędzają czas.

Kameralne wesele Agnieszki i Kuby nie odbyło się w żadnej sali weselnej ani w hotelu, w których zazwyczaj organizowane są małe przyjęcia weselne. Odbyło się w… domu. 🙂 Co prawda nie był to dom ani Agnieszki ani Kuby, a przepiękny Dom Muzealny Ornak, z którego wnętrz bije zakopiańską historią. Miejsce magiczne, w którym stare drewno połączone ze światłem wpadającym przez okna tworzy niesamowity klimat i ciepło. Przestrzeń, w której na własnej skórze czuje się ponad stuletnią tradycję tego domu.

Fotografowanie na kameralnym weselu

Wiecie dlaczego tak lubię te małe wesela? Bo lubię luz 🙂 Na takim przyjęciu wszystkie oficjalne części uroczystości nie przynoszą tyle stresu co na standardowym weselu. Nie ma tak dużo zamieszania związanego z przygotowaniami. Spotify z dużą skutecznością zastępuje zespół muzyczny lub DJa. A jak zobaczycie na zdjęciach tańce są tak samo lub bardziej szalone niż na większym weselu :). Powiem Wam więcej! U Agnieszki i Kuby nawet oczepiny mi się podobały do tego stopnia, że sam w nich wziąłem udział :). Być może ci bardziej spostrzegawczy zobaczą mnie na jednym ze zdjęć 🙂

Kolejnym plusem kameralnego wesela jest brak konkretnego planu. Lubię jak wszystko dzieje się na spontanie. Nie ma określonych godzin na posiłki. Każdy je kiedy jest głodny. Proste! 🙂 Jedynie obiad został zorganizowany w jak zwykle niezawodnym Dworcu Tatrzańskim. Polecam wszystkim odwiedzającym Zakopane do spróbowania tej przepysznej kuchni!

Koniec gadania. Zostawiam Was w końcu ze zdjęciami :). Będzie mi bardzo miło jak napiszecie w komentarzu jak Wam się podoba tak oryginalna forma przyjęcia weselnego :).

Jeśli zainteresował Was temat małych przyjęć to zapraszam do reportażu w którym pokazuje inne kameralne wesele – Przyjęcie weselne w Ziębówce

Privacy Preference Center