Sesja ślubna w Chorwacji

Cześć! Pokażę Wam dzisiaj wpis, który od września czekał na publikację. Czekał dlatego, że postanowiłem sobie opublikować go dopiero wtedy gdy będę miał serdecznie dosyć zimy i śniegu. Wczoraj właśnie nadszedł ten dzień, w którym tegoroczna zima, choć piękna, zbrzydła mi na całego. Sesja ślubna Doroty i Łukasza napawa nadzieją, że niedługo przyjdą ciepłe dni, a my schowamy głęboko do szaf ciepłe kurtki, rękawiczki i szaliki.

 

Dlaczego Chorwacja?

A dlaczego nie!? 🙂 Pomysł na sesję ślubną w Chorwacji padł na samym weselu. Dorota z Łukaszem mieli tam spędzić krótkie wakacje, a ja chciałem chociaż na chwilę wyrwać się od monotonii sesji ślubnych w górach. Jak się potem okazało, w Chorwacji, gór też nie zabrakło :). Sesja ślubna trwała tak na prawdę dwa dni. Pół następnego dnia poświęciłem na ładowanie swoich wewnętrznych akumulatorów leżąc pod palmą i sącząc Ožujsko :). Mogę śmiało powiedzieć, że te pół dnia dało mi wystarczająco dużo energii żebym z wielkim entuzjazmem skończył sezon ślubny 2018 :).

 

Miejsca na sesje ślubną w Chorwacji

Czyli gdzie fotografowaliśmy?

Sesja ślubna wymaga pewnych przygotowań. Jadąc do nieznanego miejsca należy chociaż w minimalnym stopniu określić plan działania. Zatrzymaliśmy się w malowniczej miejscowości Baška Voda. Jest to miejsce popularne wśród turystów, jednak poza pełnym sezonem na prawdę nie ma tłumów. Wiele zdjęć zrobiliśmy na plażach i uliczkach w Bašce, w pobliskich winnicach, ale postanowiliśmy też wybrać się na karkołomną wycieczkę w góry :). Samochodem wyjechaliśmy na górę Sveti Jure. W wielu miejscach droga była tak wąska i stroma, że serce mocniej biło. Podziwiam kierowców autobusów i busów, którzy wyjeżdżając tam z turystami na prawdę muszą mieć wielkie jaj… muszą być odważni :D.

Zostawiam Was ze zdjęciami. Mam nadzieję, że zrobi się Wam chociaż troszkę cieplej po obejrzeniu ich! 🙂

Będzie mi bardzo miło jeśli wejdziecie na wpis z wesela Doroty i Łukasza – wesele pod Tatrami

Napisz proszę w komentarzu swoje odczucia po obejrzeniu wpisu 🙂
A może marzy Ci się taka sesja ślubna? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu 🙂