Hotel Logos Zakopane – ślub i wesele

 

Zazwyczaj we wpisie ze ślubu w Zakopanem pokazuję i opisuję zdjęcia z wesel dosyć tradycyjnych. Faktycznie większość par młodych, które fotografuję w Zakopanem są z Podhala. Zdarzają się jednak bardzo często przyjęcia organizowane przez ludzi z innych części Polski, a nawet świata. Tak też było w przypadku Rosie i Karola, którzy przyjęcie weselne zorganizowali w Hotelu Logos w Zakopanem. Mógłbym napisać, że było to wesele polsko – angielskie, jednak jeśli bym tak stwierdził nie mielibyście pełnego obrazu sytuacji, gdyż Karol mieszka w Wielkiej Brytanii od dziecka.

 

Ślub w Zakopanem

 

W Zakopanem znajduje się wiele fotogenicznych kościołów i kaplic, w których panuje niesamowity klimat i czuć tradycję. Jednak chyba najciekawszym i jednym z najładniejszych jest kaplica na Jaszczurówce. Ciasna kaplica, która zauroczy nawet tych, którzy na codzień unikają kościołów. Podczas ślubu Rosie i Karola klimatyczną atmosferę, oprócz samego miejsca, stworzyli znajomi pary młodej, którzy w przepiękny sposób zadbali o oprawę muzyczną.

 

Wesele – hotel Logos Zakopane

 

Jak już zdążyłem napisać – parę młodą i ich gości przyjął Hotel Logos. Specjalnie nie wspominam o weselu, gdyż przyjęcie przebiegało w bardzo brytyjskiej atmosferze. Jak to bywa na Wyspach – głównym elementem uroczystości, oprócz oczywiście przepysznego obiadu, były przemowy głównych bohaterów tego dnia oraz ich rodziny i przyjaciół.

Jak sami będziecie mogli zaobserwować na zdjęciach – całość przebiegła w bardzo luźnej i otwartej atmosferze. Uwielbiam fotografować ludzi, którzy nie wstydzą i nie boją się okazywać swoich emocji! 🙂

Jak widać – wesele w Zakopanem nie musi być weselem góralskim 🙂 Miło jest od czasu do czasu sfotografować wydarzenie, które czerpie z innych kultur i zawiera troszkę inne obyczaje niż nasze polskie śluby 🙂

Zapraszam Was serdecznie do oglądania! 🙂

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z innego przyjęcia, które odbyło się u podnóża polskich Tatr – Przyjęcie weselne

 

Odwiedź też moje profile na portalach społecznościowych