Zdjęcia retro

 

Cześć! Dzisiaj pokazuje Wam sesje, na której miałem szczególną frajdę – Sesja zdjęciowa w stylu retro. Co to znaczy „w stylu retro”? Jak widać na zdjęciach dziewczyny, które skrupulatnie aranżowały scenę zadbały o to, żeby wszystko ze sobą współgrało – od sukienki po najdrobniejszą dekorację na ścianie.

Sesja pin up

Na pomysł sesji w aranżacji przypominającej dawne reklamy coca coli wpadly dziewczyny, od których kreatywność aż kipi. Na końcu tego wpisu wymienię linki do ich profili. Zadbały one o to, żeby na sesji wszystko było zapięte na ostatni guzik. Od sukienki naszej modelki, przez makijaż, po słodkości, które znalazły się na stole w tle zdjęć.

 

Wielki szacunek należy się Gosi Stoch – jak widzicie na zdjęciach, Gosia przepięknie wczuła się  w role  dziewczyny z dawnych lat, zachowując przy tym niesamowita klasę i dostojność :).

 

Modelka: Gosia Stoch https://www.instagram.com/gstoch35/

Modelka: Gosia Stoch
Make-up: Glossy Marzena Balara Marzena Balara
Włosy: Aleksandra Joanna Fryzlewicz
Dekoracje, torty, babeczki i całą resztę dekoracji zawdzięczamy DekoracjeSzewczyk – by każdy ślub był wyjątkowy Jolanta Szewczyk Ewa Sentysz Laura Cupcakes torty, babeczki, inne.


Ewa i Jola były też pomysłodawczyniami i organizatorkami tej sesji – dziękuję za przyłączenie mnie do drużyny 

Fotografowaliśmy w pizzerii DaGrasso w Nowym Targu – dziękujemy za udostępnienie miejsca!

Privacy Preference Center