Albumy ślubne

Fotograf ślubny Zakopane

Czy zastanawialiście się kiedyś jak będą wyglądały Wasze pamiątki, które dziś zapisujecie cyfrowo? W jakim stanie odnajdziecie płyty czy pendrivy po wielu, wielu latach? Czy za 10, 20 lat uda Wam się je jeszcze uruchomić? Do czego będziecie wracać, wspominając dawne lata, gdy technologia znowu Nas zaskoczy? Co zrobicie, gdy po raz kolejny nowa wyprze aktualną? Prawdopodobnie za parę lat uda Wam się przeglądnąć swoje „wspomnienia ślubne” na komputerze czy w telewizorze. Ale kto wie jaki los czeka te cyfrowe pamiątki?

Możliwe, że już niedługo będziemy używać kompletnie innej technologii. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie włożyć ogromny wysiłek, aby odtworzyć, zapisywane teraz, zdjęcia!

Dobrym przykładem takiego „wyparcia” starej technologi są kasety VHS. Przez wiele, wiele lat były one podstawowym nośnikiem filmów z najważniejszych chwil życia. W dzisiejszych czasach odtworzenie kasety VHS wymaga odpowiedniego sprzętu, który nie istnieje już w naszych domach, bądź przebywa na strychu czy w piwnicy. Dodam tylko, że naprawa czy zdobycie takiego sprzętu, wiąże się z wysiłkiem, zaangażowaniem i niejednokrotnie sporym kosztem. Dla tych, którzy chcą, aby pamiątka w postaci zdjęć przetrwała długie, długie lata (a jej przetrwanie nie było zależne od nowych technologii) idealnym rozwiązaniem będą albumy ślubne –  fotoalbumy.

Jak pewnie pamiętacie, zdjęcia z cudownie magicznych dawnych lat, kojarzymy głównie z odbitek, a nie z obrazów wyświetlanych na monitorze komputera, czy z smartfonowej galerii. Z tego względu jestem głęboko przekonany, ze fotografie które mają dla Was największa wartość, zasługują na to, aby zachować je w formie odbitki lub albumu.

Chętnie polecam parom młodym taki sposób „zapisu” wspomnień slubnych. Uwierzcie mi – w takiej formie zdjecia ślubne sa najbardziej bezpieczne. Zakup najtrwalszej z możliwych pamiątek czyli fotoalbumu naprawdę się opłaca.

W mojej ofercie znajdują się produkty, które są autorstwa (moim zdaniem) najlepszej polskiej firmy zajmującej się drukowaniem albumów – Najlepszefoto. Po wielu testach wybrałem tę firmę przede wszystkim ze względu na wydruk najwyższej jakości na bardzo dobrze wyglądających, oraz świetnych jakościowo papierach fotograficznych. Ich produkt równa się niezwykłej dbałości o szczegóły, a przygotowywanie okładek spełnia wymagania każdej estetyki.

Prezentuję Wam przykładowe albumy ślubne, które można u mnie nabyć!

p.s
Albumy ślubne można „nabyć” także i dłuuugo PO ślubie 😉

Reportaż ślubny w albumie

Dzisiejsze albumy, na pierwszy rzut oka, nie różnią się wiele od albumów, które znamy z dzieciństwa. Jednak już po otwarciu pierwszej karty widzimy pierwszą podstawową różnicę – zdjęcia nie są przyklejone do kart albumu, lecz są naświetlane bezpośrednio na papier fotograficzny, który następnie jest klejony na grube karty albumu. Daje to ogromy komfort przeglądania fotografii, oraz jest niesamowicie trwałym rozwiązaniem. Nie ma możliwości, żeby pojedyncze zdjęcie odkleiło się i wypadło lub zniszczyło.

Fotograf Nowy Targ

Wielkim atutem nowoczesnych albumów ślubnych jest możliwość personalizacji okładki. Do wyboru jest wiele rożnych wzorów, z których na pewno wybierzecie ten, który do Was najlepiej pasuje.

Na okładce jest możliwość wykonania okienka ze zdjęciem wykonanym na akrylu – jest to efektowny i zarazem bardzo estetyczny zabieg.

Oprócz tego, prawie na każdym albumie, wykonywany jest grawer z dowolnym tekstem.

Wszystkie zdjęcia w tym wpisie pochodzą ze strony najlepszefoto.pl i są tu umieszczone za zgoda firmy najlepszefoto. 🙂