Dworek Gościnny

Wesele w Pieninach

Sezon ślubny trwa, dlatego ostatnio nie publikowałem żadnego nowego wpisu. Postanowiłem dobrze wykorzystać poniedziałek i krótko opisać wesele w Pieninach, z którego jestem bardzo dumny.  Nie tylko dlatego, że zdjęcia wyszły fenomenalnie, ale przede wszystkim ze względu na atmosferę ślubu i wesela, która bardzo dobrze na mnie wpłynęła. Wesele, które gościł szczawnicki Dworek Gościnny naładowało mnie pozytywną energią i zmotywowało do dalszego działania. Magda i Michał świetnie zorganizowali całą imprezę, zachowując przy tym swój naturalny spokój i luz. Przez cały ten dzień byli po prostu sobą! Przełożyło się to też na gości, którzy bawili się na prawdę dobrze i przyznam szczerze, że świetnie się to fotografowało ?

Fotograf ślubny Szczawnica

Magda i Michał na swój ślub wybrali urocze miejsce, do którego zawsze wracam z pełnym entuzjazmem – Szczawnicę. Nie tylko dlatego, że krajobrazy są tu niewyobrażalnie piękne, ale też dlatego, że Szczawnica ma swój unikalny klimat. Bardzo dobrze wspominam to miasto, gdyż w dzieciństwie spędzałem tu an prawdę wiele wakacyjnych dni. Jest to co prawda miasto uzdrowiskowe, za czym idzie duża liczba turystów, jednak zgiełk rzadko jest tutaj obecny. Mam wrażenie, że nikt nigdzie się nie spieszy. Miasto słynie z małych knajpek, w których w sezonie codziennie odbywają się klimatyczne potańcówki. Na jedną z nich przypadkiem natrafiliśmy wracając z pleneru, ale to historia na osobny wpis ?

Dworek Gościnny Szczawnica

Wesele w Pieninach odbyło się w Dworku Gościnnym położonym w samym środku urokliwego Parku Zdrojowego. Pierwsza rzecz, na którą zwróciłem uwagę to cudowne wnętrza tego budynku. Od razu zainteresowałem się historią tego obiektu. Wybudowany został już w XIX wieku, jednak w latach 60 został zniszczony przez pożar. Kilkanaście lat temu właściciele przywrócili mu dawny blask. Muszę przyznać, że udało im się przywrócić oryginalny klimat. Uwielbiam miejsca ze swoją unikalną historią, w których obecny jest charakter dawnych lat. Wesele w tak pięknym miejscu jak Dworek Gościnny to zdecydowanie dobry pomysł ?

Tak jak wcześniej pisałem – para młoda to osoby, z którymi praca to ogromna przyjemność. Dworek Gościnny przesiąknięty historią, znajdujący się w otoczeniu Pienin stał się idealnym tłem do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć. Dobra współpraca z parą młodą i ich wrodzony urok spowodował, że wykonałem jeden ze swoich najlepszych reportaży ślubnych. Życzę sobie, żeby praca sprawiała mi zawsze tak dużą przyjemność, a kontakt z każdą parą był tak dobry jak z Magdą i Michałem ?

Nie mogę też nie wspomnieć o filmowej obsłudze wesela. Pracowało mi się z nimi na prawdę dobrze ? Film dla Magdy i Michała wykonany został przez Kasię i Marcina.  http://blaskfilm.pl/

Dla chcących dowiedzieć się więcej o Dworku podaję link do ich strony: http://www.dworekgoscinny.pl

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia stron z innymi wpisami ze ślubów – Fotografia ślubna Podhale

Zobaczcie tez wpis, w którym opisałem sale weselne na Podhalu. Wśród nich jest Dworek Gościnny!