Wesele w Hotelu Bachledówka

Dzisiaj w Wasze ręce trafia reportaż, który wykonałem dla niesamowicie wyluzowanej i uśmiechniętej pary – Maty i Łukasza w hotelu położonym w cudownym miejscu u podnóża Tatr. Wesele w Hotelu Bachledówka fotografowałem nie po raz pierwszy, ale dzięki zaangażowaniu państwa młodych oraz ich najbliższych, którzy włożyli ogromną pracę w udekorowanie tego miejsca, mogłem wkroczyć na nowe drogi swojej kreatywności i stworzyć coś, co dla Marty i Łukasza będzie do końca życia pamiątką z tego pięknego wydarzenia. :).

 

Fotograf ślubny Podhale

Wiecie jak to czasami bywa w dniu ślubu – chaos, zapinanie wszystkiego na ostatni guzik, stres całej rodziny. W przypadku tego ślubu nic takiego nie było.  A przynajmniej nie odczułem tego przyjeżdżając fotografować przygotowania Łukasza i Marty, które miały miejsce w pokojach hotelowych. Bardzo fotogenicznych z resztą co widać na niektórych początkowych zdjęciach. 🙂 Od samego początku mojej pracy poczułem się jak wśród starych znajomych. Możecie sobie wyobrazić jak bardzo wpływa to na komfort pracy fotografa, który z parą młodą spędza kilkanaście godzin podczas dniu ślubu :).

 

Ślub w górach

Nie mogę w tym wpisie nie wspomnieć o przepięknym kościele, w którym Marta i Łukasz brali ślub. Kościół na Bachledówce jest przeciwieństwem ciemnych wnętrz ze złotymi, świecącymi zdobieniami. Drewniane wnętrze do którego wpada duża ilość światła idealnie wygląda na fotografiach. A brzmienie góralskiej muzyki w tym wnętrzu trzeba samemu usłyszeć. Nie ma chyba osoby na której nie zrobiło by to ogromnego wrażenia.

 

Wesele w górach

Zobaczycie na zdjęciach, że goście weselni pokazali się z jak najlepszej strony na parkiecie. Zasługą tego, że bawili się tak dobrze jest z zespół, który idealnie wszystkich zachęcał do tańca grając muzykę przy której nawet mi zdarzyło się kilkukrotnie kiwnąć głową, a nawet podskoczyć nie raz. 🙂

 

I jak zwykle, podsumowując, przedstawiam Wam strony Hotelu Bachledówka i zespołu Studio 5:

Hotel Bachledówka

Zespół Studio 5

 

Zapraszam do obejrzenia innego reportażu – Kameralne wesele