Wesele w remizie – 4 powody dlaczego polubiłem remizy!

Jako początkujący fotograf zawsze marzyłem o tym, żeby fotografować w pięknych salach, pałacach, nietypowych lokalizacjach. Dlaczego więc postanowiłem poświęcić ten wpis remizom? A dlatego, że ostatnio bardzo je polubiłem : ) Wraz z moim zainteresowaniem reporterskim stylem wykonywania zdjęć na ślubach na drugi plan przesuwało się miejsce, w którym te zdjęcia robię. Zaczęło mnie bardzo interesować to, co dzieje się w kadrze, oraz ludzie którzy w nim się znajdowali. Przestało być ważne to, czy cała akcja dzieje się w przepięknej sali balowej czy w swojskiej, klimatycznej remizie OSP, której wygląd nie zmienił się od dobrych kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu lat. Poznajcie kilka powodów, dla których w ostatnim czasie polubiłem fotografować wesele w remizie!

1. Dekoracje ślubne

Naprawdę się staracie! Organizując wesele w remizie dbacie o dekoracje. Czasami przebijają one ozdoby na salach weselnych. Przepięknie oświetlacie sale remiz, które nabierają nowego, bardzo klimatycznego wyglądu. Bardzo często spotykam żarówki edisona, które naprawdę świetnie wyglądają w miejscach, w których jest dużo drewna. A tak bardzo często bywa właśnie w remizach : )

2. Ogień na parkiecie!

Wesele w remizie ma to do siebie, że zawsze jest ogień na parkiecie : ) Naprawdę nie widziałem, żeby ktoś bawił się źle na takim weselu. Niezależnie od muzyki, niezależnie czy to człowiek ze wsi czy miasta. Remiza łączy ludzi w zabawie! : )

3. Dobre, swojskie jedzenie

Podczas mojej pracy staram się nie siedzieć zbyt długo przy stole, żeby nic ważnego mi nie umknęło. Jednak od czasu do czasu muszę coś zjeść : ) I powiem Wam, że wesele w remizie nigdy mnie nie zawiodło pod tym względem. Potrawy są zazwyczaj dosyć proste, jednak bardzo, bardzo smaczne : )

4. Dobra muzyka!

Naprawdę! Coraz częściej w remizach grają zespoły, których nie powstydziły by się największe hale koncertowe w kraju. Czasy biesiadnej, kiczowatej i słabo wykonanej muzyki odchodzą chyba powoli w zapomnienie. Zdarza się też, że w remizie spotykam DJa. Jeszcze kilka lat temu to było raczej nie do pomyślenia : )

Kończąc już powoli napiszę zarówno do przyszłych par młodych jak i fotografów. Nie bójmy się remiz! Są to często bardzo wyjątkowe miejsca, w których można zrobić na prawdę dobry reportaż ślubny! : )

 

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to proszę bardzo! : ) Skorzystajcie z formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej:

Kontakt

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kilka razy do roku zdarza się, że para młoda którym robię zdjęcia na ślubie chce mieć pamiątkę w formie krótkiego pokazu slidów. Zobaczcie jak to świetnie wygląda : )

 

Zachęcam też do odwiedzenia moich profili na portalach społecznościowych. To najlepszy sposób aby dowiedzieć się o nowych wpisach na stronie internetowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf Zakopane (@adammolka_photographer)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf Zakopane (@adammolka_photographer)