Fotograf ślubny Małopolska

Ślub i wesele to wiele wzruszających momentów. Fotograf ślubny zatrzymuje dla Was czas na zdjęciach, uwiecznia emocje, małe gesty, masę uśmiechów i przede wszystkim Waszą miłość i szczęście. Można śmiało napisać, że fotograf to jedna z najważniejszych osób na uroczystości.

Fotograf na wesele w Zakopanem

Profesjonalny fotograf podczas ślubu i wesela jest jak skarb. Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie, dlatego warto zadbać o to, aby były zrobione dobrze i profesjonalnie. To właśnie te zdjęcia będą oglądać znajomi, rodzina, a nawet następne pokolenia. Takie zadanie wymaga dużego zaangażowania i poświęcenia ze strony osoby robiącej zdjęcia. Fotoreportaż ślubny to pamiątkowa dokumentacja Waszej ceremonii i zabawy weselnej, dlatego tak ważny jest wybór dobrego fotografa. Sprawdź ofertę: fotograf ślubny Małopolska.

Wypełnij formularz by poznać ofertę

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Fotoreportaż ślubny Małopolska

Fotoreportaż ślubny to świeże spojrzenie na zdjęcia ze ślubu i wesela. Są to zdjęcia nasycone prawdziwymi emocjami i istotnymi szczegółami. Fotoreportaż weselny to prawdziwa sztuka, ponieważ polega na wychwytywaniu odpowiedniej chwili, jest to przeciwieństwo robienia pozowanych zdjęć. Naturalne fotografie niosą za sobą wspaniałą wartość, para młoda i goście są autentyczni, pełni prawdziwych emocji i niczego nie udają, ponieważ zdjęcia są niepozowane. Fotograf wyłapuje ich naturalną radość, wzruszenie, a także najzabawniejsze momenty zabawy weselnej. Dzięki takiej pamiątce można wracać do tych chwil i przeżywać je na nowo za każdym razem, gdy będą oglądane. Wyjątkowość fotoreportażu polega na ulotności chwil, które często bez fotografa mogłyby zostać niedostrzeżone.

Ślub w górach

Ślub w Zakopanem. Ślub na Podhalu. Ślub w Tatrach. Czyż te hasła nie brzmią jak marzenie? 🙂 Coraz więcej osób decyduje się na bajkowy ślub w klimatycznym miejscu w górach, bo to nie tylko wspaniałe widoki, a także góralska kultura, ciepła i gościnna atmosfera, a także niezapomniane wnętrza. Urok drewnianych kaplic i kościołów sprawi, że Wasz dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Organizując wesele z widokiem na góry warto współpracować z lokalnymi usługodawcami. Lokalny fotograf ślubny będzie posiadał dużą wiedzę na temat interesujących miejsc na sesję zdjęciową, a do tego jest już świetnie obeznany ze światłami i cieniami w górach, dzięki temu dzień sesji przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Więcej zalet ślubu w górach i praktycznych porad znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Niektórzy mogą uważać, że jest to jedynie zachcianka i zbędny element… ale nic bardziej mylnego! Sesja narzeczeńska to bezcenna pamiątka na całe życie i niesie ze sobą wiele zalet. Podczas sesji narzeczeńskiej nie musicie mieć eleganckich strojów i można postawić na pełen luz, te zdjęcia stanowią świetną rozgrzewkę przed tym najważniejszym wydarzeniem. Jest to szansa na zapoznanie się z fotografem i ustalenie z nim wszelkich szczegółów. Fotograf pozna Wasz gust i możecie się wzajemnie wymienić oczekiwaniami, bądź obawami. Dzięki takiej rozgrzewkowej sesji można również się oswoić przed obiektywem i nabrać pewnego doświadczenia, a podczas sesji ślubnej będziecie czuli się już pewniej. Materiały z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do dekoracji sali, dodać do zaproszeń lub odtwarzać na ekranie podczas zabawy.

Zobacz kilka sesji narzeczeńskich, które miałem wielką przyjemność wykonać:

Jeśli macie ochotę poczytać codzienne wpisy na facebooku, zapraszam do odwiedzenia mojego fanpage’a – https://www.facebook.com/adam.molka.fotografia