Śluby

Reportaże ze ślubów i plenerów ślubnych

Chciałbym Wam zaprezentować swój dotychczasowy dorobek fotograficzny w postaci ślubów z ostatnich kilku miesięcy, jakie miałem okazję i niewątpliwą przyjemność fotografować. Pochodzę z południa Polski, i tam też najczęściej fotografuję. Nie staram się jednak ograniczać do tego jednego wąskiego rejonu. Fotografuję śluby w całej Polsce, a zdarzało się też wyjechać do pracy gdzieś dalej w świat : )

Fotograf, który ma ambicje by fotografować śluby na najwyższym poziomie musi posiadać bardzo wszechstronne umiejętności. W końcu podczas ślubu musimy umieć zrobić zdjęcie detalu, wykonać piękny portret, a ja przede wszystkim cenie sobie reportażową część tej wspaniałej sztuki. W swojej pracy fotografa ślubnego uwielbiam kontakt z ludźmi zakochanymi, którzy pełni energii życiowej, wigoru i kreatywności emanują miłością, dobrym humorem i pozytywnym podejściem do życia.

Przebywanie z takimi ludźmi daje mi niesamowitą radość, co z całą pewnością przekłada się na znakomite zdjęcia podczas ślubu, wesela i w końcu na plenerze.

Reportaż ślubny

Jeśli uda się Wam przebrnąć przez wszystkie zdjęcia ślubne, które tutaj prezentuję (a mam nadzieję, że zrobicie to z wielką przyjemnością) zauważycie, że w portfolio pokazuję zarówno reportaż ślubny, czyli zdjęcia wykonywane w dzień ślubu – zazwyczaj wykonywane od przygotowań do oczepin, jak i plenery ślubne. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby dwa wesela były takie same.

Każdy ślub jest inny z jednego bardzo prostego powodu – to Wy tworzycie ten dzień. To głównie od Was zależy jak będzie on wyglądał. Całe otoczenie takie jak kościół, sala weselna to tylko piękne dodatki. Podczas reportażu dokumentuje wszystko co się podczas wesela dzieje. Skupiam się na emocjach, nie tylko pary młodej, ale też gości. Moje zdjęcia pokazują sytuacje, które będziecie pamiętać przez całe życie i wspólnie wspominać.

Fotografia ślubna Podhale – Naturalny plener ślubny

Plenery zazwyczaj wykonuję w naturalnym środowisku. Zazwyczaj są to góry, lasy lub jeziora. Staram unikać się miejsc zatłoczonych, co pozwala na lepszy kontakt z parą. Na moich plenerowych zdjęciach ślubnych na pewno zauważycie, że pary bardzo często się przytulają. Staram się nie ustawiać konkretnych pozycji, ale serdecznie namawiam do pokazywania swoich uczuć. Jest to najlepszy sposób na to, żeby emocje wyglądały naturalnie.

Uwielbiam fotografować w miejscach, do których para młoda czuje jakiś sentyment, dlatego nalegam by miejsce na plener było wybierane przez panią i pana młodego. Mam wtedy pewność, że będą oni czuli się swobodnie przed obiektywem :). Jeśli już nie możecie się doczekać żeby zobaczyć jeden z moich plenerów ślubnych to zapraszam do kliknięcia – Plener ślubny w Tatrach

Zapraszam do oglądania!

 

Jeśli interesują Cię nie tylko zdjęcia ślubne odwiedź koniecznie stronę z portretami – Fotografia portretowa

Zapraszam też na bloga, na którym publikuje inne nie ślubne zdjęcia ? Blog

ślub

Fotograf ślubny

Skontaktuj się ze mną!

Kontakt

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jesteś fotografem? Jeśli tak to zapraszam na stronę, na której znajdziesz ciekawe miejsca na plenery ślubne – https://onthemountain.pl